O nas


Warning: Declaration of ElementorPro\Modules\Posts\Skins\Skin_Content_Base::register_controls(Elementor\Widget_Base $widget) should be compatible with Elementor\Controls_Stack::register_controls() in /home/platne/serwer39092/public_html/justfitlancut.pl/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/theme-builder/widgets/post-content.php on line 30

 Nasz klub powstał z myślą o wszystkich , którzy pragną w  aktywny sposób spędzać swój wolny czas, zadbać o zdrowie i samopoczucie w miłym, przyjaznym miejscu.

Do dyspozycji  naszych Klientów oddajemy przestronną, klimatyzowaną i wentylowaną salę fitness, a na niej 12 rodzajów treningów grupowych, strefę cardio wyposażoną w bieżnie, orbitreki i wioślarza, strefę siłowni z urządzeniami i wolnymi ciężarami oraz miejsce na odpoczynek po treningu.

Dostępna jest  woda, napoje i zdrowe przekąski, wygodne szatnie, oraz duży, oświetlony
i monitorowany parking.

Pomagamy rozpocząć trenowanie i dobrać odpowiedni rodzaj aktywności dla każdego początkującego Klienta. W klubie można uzyskać porady treningowe i dietetyczne.

Dokładamy starań aby sprostać oczekiwaniom klientów. Zatrudniamy wykwalifikowanych instruktorów, którzy stale podnoszą swoje kompetencje i dla których sport jest pasją!!! Gorąco zachęcamy do poprawy swojej kondycji fizycznej i sylwetki, czynnego wypoczynku oraz pozbycia się stresu pod okiem naszych trenerów !!!

Pragniemy aby aktywność ruchowa i zdrowe nawyki stały się nowym, fantastycznym elementem każdego Twojego dnia! Zostań naszym klientem bez względu na wiek czy kondycję fizyczną, popraw jakość swojego życia!

Do zobaczenia na treningu!

Serdecznie zapraszamy !!!

Zespół Just Fit

YouTube