Trenerzy

Dawid Czado

Absolwent Uniwersytetu Rzeszowskiego na wydziale fizjoterapii, trener personalny. Osoby, które do niego przychodzą zmieniają swoje życie i nastawienie do aktywności fizycznej. Wspólnie z nim osiągniesz swój cel, poprawisz sylwetkę, zwiększy się Twoja pewność siebie, poprawi samopoczucie. Udowodni Ci, że nie ma rzeczy niemożliwych.

Każdy trening z nim to 100% wykorzystanego czasu. Z nim nie ma rutyny , zróżnicowane treningi to większy zapał do pracy.

Prowadzi zarówno osoby, które kontakt z siłownia mają pierwszy raz,  jak również zaawansowane oraz po kontuzjach
i zabiegach operacyjnych.

Jego motto:

„Nie powiem Ci, że będzie łatwo lecz mogę obiecać,
że będzie warto”

KATARZYNA_TRENER_JUST_FIT_LANCUT_MOSIR

Katarzyna Stafa

Instruktorka fitness, trenerka personalna oraz absolwentka szkolenia „aktywność kobiet w ciąży i po porodzie”.

W naszym klubie prowadzi zajęcia brzuch, uda, pośladki, mobilność. Specjalizuje się w treningu aerobowym i intensywnym, z wykorzystaniem różnego rodzaju sprzętów. Jeśli chcesz wyrzeźbić swoje ciało, poprawiać mobilność, koordynację, i zarazić się pozytywną energią – zapraszamy na treningi.

Justyna Gdula

Trener Personalny i Instruktor Fitness – pracuje z przekonaniem, że poprzez  poprawę kondycji fizycznej i zdrowotnej podnosimy jakość swojego funkcjonowania na co dzień (czego sama jest przykładem), a  sprawne i silne ciało pozwala na pokonanie ograniczeń i otwiera nowe możliwości korzystania z wszelkich aspektów życia!

Prowadzi podopiecznych na treningach personalnych oraz zajęcia grupowe :

  • prozdrowotne – Zdrowy Kręgosłup
  • oraz modelujące sylwetkę – Body Shape i Stepy.