PŁASKI BRZUCH

Jest spora grupka ludzi, którzy nie chodzą na siłownię z uwagi, iż krępują się towarzystwa innych ćwiczących. Na naszych zajęciach XXL możecie bez skrępowania ćwiczyć i dbać o kondycję i zdrowie. Serdecznie zapraszamy wszystkich XXL na trening obwodowy stworzony specjalnie dla Was.

Początkujące kobiety powinny mieć trening dostosowany do możliwości i wzmacniający całe ciało w sposób równomierny.

 

Trening nadaje się idealnie dla kobiet i mężczyzn. Ćwiczenia mają charakter uniwersalny, co znaczy, że nadają się dla obu płci, a mają na celu harmonijny rozwój mięśni, usprawnienie krążenia oraz usprawnienie metabolizmu.

To zajęcia fitness zawierające elementy treningu funkcjonalnego, wytrzymałościowego, siłowego i obwodowego. Zaczynają się od rozgrzewki przygotowującej nas w odpowiedni sposób do dalszych ćwiczeń, ćwiczenia są różnorodne, stabilizująco-wzmacniające, złożone, angażujące wiele grup mięśniowych, użycie różnych sprzętów fitness (ciężarków, piłki fitness, itd.) wprowadza różnorodność do treningu, dzięki czemu każdy może znaleźć coś dla siebie.
Dzięki tym zajęciom utrzymasz bądź uzyskasz wymarzoną sylwetkę.

Ciężko jest zacząć ćwiczyć. Zadajemy sobie pytanie – od czego zacząć? Co mam robić? Jaki trening wykonać, by nie zejść na zawał? Dzisiaj mam propozycję dla wszystkich, którzy nie wiedzą, jak zacząć, mają słabą kondycję albo po prostu chcą wykonać gotowy, pełny trening na całe ciało, który wzmocni mięśnie i poprawi naszą kondycję.

DLA KOGO:  dla każdego
RODZAJ:  cardio i wzmacnianie – całe ciało, trening bez podskoków
CEL:  trening dla osób początkujących, które chcą nabrać kondycji i poprawić sylwetkę; lekki trening dla każdego, kto chce poćwiczyć, jednocześnie nie robiąc hałasu
INTENSYWNOŚĆ: średnia

 

YouTube